Úvodní strana » Články » Domácí pekařství

Domácí pekařství

Domácí pekařství

Rozšířili jsme činnost Kuchyně KK.

Pečeme již od podzimu 2012, ale myslíme, že nastal čas se našimi cukrářskými a pekařskými výrobky prezentovat. Získali jsme velmi šikovnou posilu a do našeho týmu přibyla cukrářka Olga.

Kuchyň KK je spojována se zdravou kuchyní a  Domácí pekařství v propagaci zdravé kuchyně i nadále pokračuje.

Koláče, buchty, zákusky, dorty, chléb a jiné pečivo................nemusí nutně znamenat, že jsou nezdravé a musíme po nich vždy přibírat. Podstatné je znát míru s jakou sladké i slané pečivo máme konzumovat a  dbát o vysokou kvalitu potraviny, kalorická nálož výrobku pak postrádá na významu.

A právě kvalita surovin, ze kterých cukrářské a pekařské výrobky vytváříme je u nás na 1. místě. Výrobky domácího pekařstí jsou čerstvé, pečené na zakázku. Ze surovin používáme čerstvé máslo, přírodní cukr, med, celozrnnou nebo špaldovou i bezlepkoouá mouua, ořehy a semínka, ovoce, kvalitní čokoládu, tvaroh, mascarpone, domácí vejce atd. Co při výrobě nepoužíváme jsou polotovary, ztužené tuky a umělé sladidla.

S pečivem Domácího pekařství se můžete setkat na jídelním lístku Kuchyně KK, kdy každý pátek zařazujeme k jídlu domácí kváskový chléb a jako přívdavek k jídlu koláče nebo buchty. Další výrobky dodáváme do kavárny Ennea, Kavárničky, kavárny v Haku, do restaurace na Čertových kamenech a do Kavárny u Jana v Javorníku.

Zdokumentovaná dílka naší šikovné cukrářky najdete na faceboku.

Fotogalerie
Není záznam
Kontaktujte nás

Máte dotaz či zájem o podrobnější informace k našim službám? Vyplňte prosím své údaje, rádi se vám ozveme.

Jméno a příjmení
Email
Zpráva


© 2022 Domácí pekařství | Články K&K Kuchyně - nutriční poradenství, kuchyně Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů.
Page generated in 2.4861 seconds | Memory usage: 50.25 mb / from 70M
Sdílej odkaz na: