Kuchyň KK - Vaše domácí kuchyně

Kuchyň K&K
Předchozí
Další
Poslední týden v prosinci, mezi svátky, vaříme pouze 1 jídlo.
Od října, všem strávníkům a bez rozdílu vzdálenosti zvedám cenu obědů na 90,- kč vč DPH, cena ekologického menuboxu s polévkovou miskou na 10,- kč vč DPH. Pevně věřím, že zvýšení ceny bude jen ku prospěchu nás všech. Děkujeme za Vaše dosavadní objednávky a budeme se těšit na další.
Dovolená srpen!!!!!!!!!!!!!! Od 12.8. do 20.8.si vybíráme dovolenou a budeme se na Vás těšit od 23.8. Mějte hezké léto!
Omluva za dnešní menu 3. Při plánování, došlo k chybnemu předpokladu, že bude k dostání granátové jablko. Nebylo a proto jsme ho nahradili rybizem, z lokálních zdrojů. Děkujeme za pochopení.
Budujeme bez obalový sklad. Odpady sice v kuchyni poctivě třídíme, ale se surovinami, byť kvalitními, si do kuchyně přivážíme neskutečné množství obalů. A proto se pouštíme do nákupu bez obalu. Zatím tvoříme sklad pro luštěniny, obiloviny a výrobky z nich, budou od českých pěstitelů a  většina v bio kvalitě. Při plánování jsme si spočítali, že průměrná měsíční spotřeba luštěnin strávníků ze Šťastného srdce je úctyhodných 55kg:). Sklad začne fungovat od února 2021.

Objednání obědů

Chcete jíst u nás?

Kontakty pro objednání

  1. Objednávkový systém stránek. Je nutné se zaregistrovat a následně pozorně provést objednávku, až do úplného potvrzení objednávky. Pro objednání klikněte zde.
  2. Emailem na stastnesrdceKK@seznam.cz
  3. Telefonicky, kontakty najdete zde.

Podmínky objednání či odhlášení obědů

Objednání obědů je možné jen den předem do 10,00. Pozdějším objednávkám nebude vyhověno. Důvodem je organizace celého provozu a také důsledné dodržení kvality jídla.

Odhlášení obědů, je možné provést jen den dopředu a to telefonicky či emailem stastnesrdceKK@seznam.cz do 10,00 hodiny , odhlášení obědu v aktuální den není možné.

Fotogalerie
Není záznam
Kontaktujte nás

Máte dotaz či zájem o podrobnější informace k našim službám? Vyplňte prosím své údaje, rádi se vám ozveme.

Jméno a příjmení
Email
Zpráva


© 2022 Kuchyň K&K Kuchyně - nutriční poradenství, kuchyně Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů.
Page generated in 2.4102 seconds | Memory usage: 50.25 mb / from 70M
Sdílej odkaz na: