Jídelníček

Cena obědů je 110,- Kč vč DPH, menuboxu 10,- kč vč DPH.
POZOR Změna čísla účtu!
Platbu můžete provést přes účet 131-2288130267/0100. Platba v hotovosti je stále možná a vítána. Pokud potřebujete fakturu, dejte vědět.

Pro nové zájemce o naši stravu.
Poslední roky ve Šťastném srdci funguje Pořadník zájemců. V případě, že se chcete stát strávníky kuchyně, prosíme o kontakt na tel. 724 448 377 a pokud nezvedáme, zašlete sms, případně na email stastnesrdcekk@seznam.cz. Napíšeme nebo zavoláme zpět a domluvíme se. Vždy prosím zvažte, zda bude strava ze Šťastného srdce pro Vás přínosem.
Na každého nového strávníka se těšíme a máme radost, pokud zůstane mezi našimi věrnými. 

Všem strávníkům děkujeme za přízeň a těm novým: "Vydržte s námi :) !".


čtvrtek 18. července

Menu 1

Špízy s cibulí a remuládou, kořeněný kuskus (paprika, citron, alergeny: jogurt, vejce, hořčic, kuskus - lepek) Fazolová s rajčaty (mrkev, petržel, rajčata, bílé fazole, alergeny: celer. Bezlepková)


čtvrtek 18. července

Menu 2

Kuřecí salát se špaldou (paprika, cibule, česnek zelenina podle dostupnosti, olivový olej, mandle. Alergeny: vlašské ořechy, špaldové zrno – lepek) Fazolová s rajčaty (mrkev, petržel, rajčata, bílé fazole, alergeny: celer. Bezlepková)


čtvrtek 18. července

Menu 3

Pečený květák, dip, vejce a pečivo (cibule, česnek, kardamom, olivový olej, alergeny: lepek – pečivo, jogurt, vejce) Fazolová s rajčaty (mrkev, petržel, rajčata, bílé fazole, alergeny: celer. Bezlepková)


pátek 19. července

Menu 1

Chilli con carne s dušenou rýží (Mleté hovězí maso, červené fazole, cibule, paprika, česnek, chilli, římský kmín, rajčata, rýže Basmati. Bezlepkové.) Květáková (brambory, mrkev, česnek, cibule. Bezlepková.)


pátek 19. července

Menu 2

Kuře s hráškem, slaninou, těstovinami a listovým salátem (kuřecí prsa, česnek, zakysaná smetana, alergeny: těstoviny – lepek.) Květáková (brambory, mrkev, česnek, cibule. Bezlepková.)


pátek 19. července

Menu 3

Bramborový salát s rajčaty a mozzarellou (kapary, olivy, bazalka, vinný ocet, olivový olej, alergeny: mozzarella) Květáková (brambory, mrkev, česnek, cibule. Bezlepková.)


pondělí 22. července

Menu 1

Vepřové po Znojemsku s dušenou rýží (Cibule, česnek, nakládaný okurek, mrkev, slanina, alergeny: pšeničná mouka-lepek, vejce, hořčice.) Zeleninová s hráškem (cibule, petržel, mrkev, pórek, hrášek, brambory, bylinky. alergeny: máslo. Bezlepková.))


pondělí 22. července

Menu 2

Krůtí ragú s tagliatelle (Bílé víno, pórek, mrkev, cibule, česnek, rozmarýn, čerstvé žampiony, citron, křen, alergeny: řapíkatý celer, lepek- tagliatelle) Zeleninová s hráškem (cibule, petržel, mrkev, pórek, hrášek, brambory, bylinky. alergeny: máslo. Bezlepková.))


pondělí 22. července

Menu 3

Bulgur s uzeným tofu (žampiony, mrkev, lahůdkové droždí tebi, hrášek, nakládaný okurek, alergeny: špaldový bulgur lepek, uzené tofu- sója.) Zeleninová s hráškem (cibule, petržel, mrkev, pórek, hrášek, brambory, bylinky. alergeny: máslo. Bezlepková.))


úterý 23. července

Menu 1

Vepřové dušené v mrkvi s dýňovou polentou (šalvěj, mrkev, dýně hokaido, alergeny: parmazán) Čočková polévka se zeleninou (mrkev, bylinky, alergeny: řapíkatý celer, zakysaná smetana, bezlepkové)


úterý 23. července

Menu 2

Kuřecí na kari s jasmínovou rýží (kokosové mléko, zázvor, česnek, cibule, alergeny: arašídy) Čočková polévka se zeleninou (mrkev, bylinky, alergeny: řapíkatý celer, zakysaná smetana, bezlepkové)


úterý 23. července

Menu 3

Salát z pečené kořenové zeleniny se sýrem a ořechy, domácí knäckebrot (alergeny: ořechy vlašské, sýr s modrou plísní, žitná mouka-lepek) Čočková polévka se zeleninou (mrkev, bylinky, alergeny: řapíkatý celer, zakysaná smetana, bezlepkové)


středa 24. července

Menu 1

Kořeněné kuře s fazolkami a jasmínovou rýží (cibulky, citron, chilli, ořechy, kurkuma, bazalka) Česneková s brambory (vývar, česnek, alergeny: vejce)


středa 24. července

Menu 2

Losos se zeleninovým kuskusem (rajčata, okurky, jarní cibulka, petrželka, citron, česnek, olivový olej, alergeny: losos, kuskus – lepek.) Česneková s brambory (vývar, česnek, alergeny: vejce)


středa 24. července

Menu 3

Těstoviny s dýňovou omáčkou, žampiony, špenátem a ořechy (česnek, bazalka, šalvěj, dýňové semínka, alergeny: lepek, vlašské ořechy) Česneková s brambory (vývar, česnek, alergeny: vejce)


čtvrtek 25. července

Menu 1

Vepřové s dušeným špenátem, šťouchané brambory (Koriandr, česnek, cibule, alergeny: lepek) Lehká hrachová (šalotka, česnek, brambor. Alergeny: bílé suché víno, smetana. Bezlepková.)


čtvrtek 25. července

Menu 2

Penne s kuřetem v krémové omáčce s rajčaty a špenátem (česnek, chilli, slanina, bylinky, alergeny: parmazán, penne – lepek.) Lehká hrachová (šalotka, česnek, brambor. Alergeny: bílé suché víno, smetana. Bezlepková.)


čtvrtek 25. července

Menu 3

Rizoto s houbami a sýrem (rýže Arborio, houby, žampiony, olivový olej, alergeny: parmazán) Lehká hrachová (šalotka, česnek, brambor. Alergeny: bílé suché víno, smetana. Bezlepková.)


pátek 26. července

Menu 1

Kuře s pečeným česnekem, dušenou rýží a salátem (kuřecí stehno, česnek, pastinák, zelí, rajčata papriky, kopr alergeny: zakysaná smetana. Bezlepkové.) Špenátová polévka s pórkem (brambory, česnek, alergeny: parmazán, bezlepkové)


pondělí 29. července

Nevaříme

Dovolená a nevaříme.


úterý 30. července

Nevaříme

Dovolená a nevaříme


středa 31. července

Nevaříme

Dovolená a nevaříme